OBIAD - FIT BURGER

Kto nie lubi hamburgerów? Czy musimy z nich rezygnować będąc na diecie? Nie! Wystarczy, że zrezygnujesz z białej bułki i zastąpisz ją na przykład ziemniakami. Dzisiaj przedstawiam Ci moją ulubioną wersję, ale możesz zmienić dodatki według uznania. Pamiętaj tylko, że wtedy zmieni się kaloryczność potrawy ;)

Czytaj więcej

ŚNIADANIE - PLACUSZKI Z CUKINII

Propozycja na śniadanie dla osób cierpiących na insulinooporoność, cukrzycę, czy choroby tarczycy. Ten przepis sprawdzi się również na kolację.

Czytaj więcej

KOLACJA - SAŁATKA Z KOZIM SEREM

Moja ulubiona sałatka na kolację lub podwieczorek. Sery najlepiej jeść z umiarem, co rozumiem jako jedzenie czegoś rzadziej niż częściej. Możesz spróbować tej opcji również na obiad ;)

Czytaj więcej

ŚNIADANIE - BRUSCHETTA

Bardzo lubię wyraziste smaki. Zdrowa dieta nie musi być nudna i mdła!. Dzisiaj mam dla Ciebie prostą i smaczną propozycje "kanapek", które możesz doprawiać tak jak lubisz. Sery zawsze dodawaj z umiarem.

Czytaj więcej

ŚNIADANIE - SZAKSZUKA

Przedstawiam Ci szybką i prostą propozycję na śniadanie lub kolację. Warzywa, które wybrałam do przepisu możesz dowolnie wymienić i zastąpić swoimi ulubionymi. Baw się możliwościami!

Czytaj więcej