Chesz codziennie jeść czekoladę? Od dzisiaj możesz:)

Surowe kakao to superfood, które jest doskonałym zamiennikiem zwykłego kakao. Zawiera mnóstwo właściwości odżywczych i zadowoli każdego miłośnika czekolady, który pragnie zdrowo się odżywiać. Czas poznać jego supermoce ;)

Czytaj więcej

Wywiad z Małgosią Majcher twórczynią marki Seaweex

Gosia zawsze marzyła o tym, aby stworzyć linię kosmetyków pielęgnacyjnych, unikatowych, oryginalnych, których nie ma jeszcze na polskim rynku. W produktach Seaweex połączyła irlandzką tradycję i naturę z najnowszymi technologiami w kosmetyce. W ten sposób chciała przekazać kobietom niepowtarzalne właściwości, które ma wodorost pochodzący z morza irlandzkiego.

Czytaj więcej

"CLEAN EATING” - 5 prostych sposobów na szczupłą sylwetkę

Termin „clean eating”, czyli czyste jedzenie staje się coraz bardziej popularny. Interpretacji tego pojęcia jest wiele. Dla mnie to po prostu zdrowe odżywianie i dokonywanie właściwych wyborów. Mam dla Ciebie 5 prostych sposobów, dzięki którym łatwiej Ci będzie zdrowo się odżywiać i zachować szczupłą sylwetkę.

Czytaj więcej

Ile kalorii ma Twoja codzienna kawa?

Wiele osób uważa, że dzień bez kawy to dzień stracony;) Miłośników tego czarnego napoju jest wielu. Jednak będąc na diecie, trzeba pamiętać, że kawa to też kalorie. Dobra wiadomość jest taka, że nie trzeba z niej całkiem rezygnować. Wystarczy wiedzieć, jak ją mądrze pić!

Czytaj więcej

Czy węglowodany hamują odchudzanie?

Węglowodany w diecie budzą bardzo wiele wątpliwości. Jeść czy nie jeść? Ograniczyć czy całkowicie wyeliminować? Opinii jest wiele. Zobacz, jak naprawdę jest z tymi węglowodanami i wybierz rozwiązanie najlepsze dla siebie.

Czytaj więcej